Narted Liquid 30 ml

75,42₺
Narted Liquid; Yara ve yanıklar sonrası tedaviye yardımcı üründür. Günde 3 kez ihtiyaç duyulan bölgeye temiz bir elle uygulanır ve bölgenin üzeri kapatılmaz. Narted Liquid, Yara ve yanıklarda benzersiz 3’lü etkiye sahiptir. Hızlı etki ile rahatlama sağlarken, izlerin giderilmesine maximum katkı sağlar ve cildi yeniler.
ntl30

Rating :  

0 Reviews

* Narted® liquid özel bir prosesle üretilmiş, Avrupadan patentli orjinal üründür.

* Benzersiz 3’lü etkiye sahiptir. Hızlı etki ile rahatlama sağlarken, izlerin giderilmesine maximum katkı sağlar ve cildi yeniler.

* Hızla yenileme sağlar. Likit akışkan formda olması ile fark yaratarak, daha kolay uygulanır, uygulamadaki bu kolaylık kullanıcı uyumunu arttırır.

* Tüm yaş gruplarında kullanılabilir.

* 3 lü etkiye sahip tek üründür.

* Ayrıca birçok alanda sahip olduğu etkinlik ile, evinizde birçok durum için kullanabileceğiniz ecza dolabınızın vazgeçilmezi bir üründür.

* Paraben, koruyucu ve boyar madde içermez. Hayvan deneylerinde test edilmemiştir.

* Çantada, mutfakta, evde, işyerinde muhafaza edilebilir.

* Narted® liquid özel bir prosesle üretilmiş orjinal üründür.

* Narted Liquid; Yara ve yanıklar sonrası tedaviye yardımcı üründür. Günde 3 kez ihtiyaç duyulan bölgeye temiz bir elle uygulanır ve bölgenin üzeri kapatılmaz.

* Narted Liquid, Yara ve yanıklarda benzersiz 3’lü etkiye sahiptir. Hızlı etki ile rahatlama sağlarken, izlerin giderilmesine maximum katkı sağlar ve cildi yeniler.

ntl30

Belirli Referanslar

No customer reviews for the moment.

Üstte
Menü
Kapat
Ürün
Kapat
Geri
Hesap
Kapat