TARİHÇE

Ürünümüz yalnızca eczanelerde satılmakta olup, yakınınızda Narted liquid satış noktası olan eczane olmaması durumunda, güvenle alışveriş yapabileceğiniz, orjinal ürünleri gerçek fiyatları ile temin edebileceğiniz bir alışveriş sitesi olması amacı ile sitemizi yapmış bulunmaktayız. Narted Liquid'in kullanım alanları daha çok akut dediğimiz, acil ve vaka meydana geldiğinde ihtiyaç olacak ürün grubunda olduğu için, kullanıcılar için hızlıca ürün temin etmek çok önem taşımaktadır, kaybedilecek bir günün bile geç olduğunu bilmenin sorumluluğu ile taleplerinizi hızlıca yerine getirmek için sonsuz bir azimle çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.
Ürünümüzü sadece eczanelerde satıyor olmamızın asıl nedeni ise, ürünümüzün danışmanlık gerektiren, kullanıcılara nasıl, ne şekilde ve hangi durumlarda önerilmesi gerektiğinin anlatılması gerekliliğidir. Bu nedenle satış ve pazar odaklı değil, memnuniyet odaklı teknik bir marka yaklaşımımız var.
Ürünümüzün öncelikle güvenli bir ürün olmasına özen gösterdik. Bu nedenle tüm içeriği 8 yıllık bir arge çalışması sonucu hazırladık. Kullanılan her içerik, prosesteki her bir adım gerçekleştirilirken aynı özen gösterildi. Çok büyük markaların ve büyük bütçeli kampanyalı işlerin yanında butik hali ile rakiplerine dahi güven bir marka oluşturma çabası ile çalışmaktayız. Bu nedenle her müşteri, her eczacı, her eczane teknisyeni ve her doktorun sorusu bizim için önemli ve değerlidir. Sonunda memnuniyet oluşturduğumuz ve derdine deva olduğumuz bir hasta varsa, bunun herşeyden daha değerli olduğu inancı ile hareket ediyoruz.

NEDEN Narted Liquid ?

Özel Üretim Teknolojisi
Narted® liquid özel bir prosesle üretilmiş, Avrupadan patentli orjinal üründür.
Benzersiz 3’lü etkiye sahiptir
Hızlı etki ile rahatlama sağlarken, izlerin giderilmesine maximum katkı sağlar ve cildi yeniler.
Narted Liquid Eczanelerde
Narted Liquid, sadece eczanelerde satılmaktadır. Yakınınızda, eczane satış noktamız yoksa, bu siteden güvenle ürün temin edebilirsiniz.
Ecza dolabınızda Narted
Narted Liquid, pişikden yatak yaralarına, güneş yanıklarından evlerde ve işyerlerinde meydana gelebilecek yanıklara kadar geniş bir alanda tedaviye yardımcı olur. Her ecza dolabında olması gereken bir üründür.
Sıfır Kimyasal İçerik, Hayvan ve İnsan Dostu
Paraben, koruyucu ve boyar madde içermez. Hayvan deneylerinde test edilmemiştir. Bebekler de dahil olmak üzere, Tüm aile için kullanımı uygundur. Çantada , mutfakta, evde, işyerinde muhafaza edilebilir.

MİSYONUMUZ

Kullanıcı memnuniyetini öncelikleyen, bunu tüm değerlerin üstüne koyan yaklaşımımızla, ulaşabildiğimiz kadar çok kişiye ürünlerimizi ulaştırmak istiyoruz. Bunu aldığımız her mesajda ve telefonla gelen her geri bildirimlerde daha çok hissediyoruz. 100 kişi kullandığında 99 kişide memnuniyet oluşluyorsa milyonlarca kişiye ulaştırdığımızda kimbilir nasıl bir marka haline gelirin heyecanı içindeyiz. Her kullanıcımızın bir marka taşıyıcısı olması için gayret ediyoruz.

VİZYONUMUZ

İnovatif, hasta odaklı, basit ama etkili, basit görünen çözümün altındaki estetiği bilen beyinlere sahip, bu beyinlerle iş yapmayı seven bir firma olmayı bugunün ve yarının düsturu edindik.

Narted Liquid

Bu noktada siz değerli tüketicilerimizden ricamız var,! Doğru ürün kullanımına her alanda özen gösterelim. Sizlerin bu konudaki artacak yetkinliğinizin bizim en büyük kazancımız olduğunu düşünüyoruz. Atladığımız, özen göstermediğimiz her küçük detayın, yıllarca fiziki ve psikolojik birsürü takıntıya dönüşmemesi için hem kendiniz hem de çocuklarınız için doğru ve güvenli ürün kullanımına lütfen özen gösterelim.

 • Eylül 2008
  Narted Liquid Teorik Çalışmalarının Başlangıcı
  Polifenollerin antioksidant aktivitesi, serbest radikaller, mediatör hücreler ve ester yapılar üzerine teorik çalışmalar
 • Ekim 2010
  Laboratuvar Çalışmalarının Başlangıcı
  Narted Liquid Laboratuvar ve Klinik Çalışmalarının Başlanmıştır
 • Temmuz 2017
  Test Çalışmalarının Bitişi
  Narted Liquid Test Çalışmaları Bitmiştir.
 • Nisan 2018
  Pazara İlk Sunuluşu
  Narted Liquid Türk Tıbbının Hizmetine Sunulmuştur.
 • Bugün
  Narted Liquid'in Bugünu
  Gün İtibariyle 1.000'e yakın eczane satış noktası ile 40'ın üzerinde hastanede reçete edilen %99 kullanıcı memnuniyeti yaratan bir üründür.

Üstte
Menü
Kapat
Ürün
Kapat
Geri
Hesap
Kapat